Czym właściwie jest dieta? Jakie jest pierwsze skojarzenie?
Wielu z nas łączy dietę z metodą na pozbycie się „zbędnych” kilogramów, najprościej mówiąc z odchudzaniem. A dieta to codzienny, nieodłączny element trybu życia każdego z nas. Słowo pochodzi od greckiego „diaita”, którego starożytni Grecy używali w kontekście sposobu na lepsze życie i zachowanie zdrowia. Dla mnie to kwintesencja roli jaką odgrywa sposób odżywiania w naszym życiu. To od codziennych przyzwyczajeń żywieniowych zależy w ogromnym stopniu nasze zdrowie, samopoczucie, poziom sił witalnych, odporność na stres, kondycja skóry i oczywiście sylwetka! Dieta warunkuje nasze zdrowie, a zdrowie – całe życie!

Jeżeli chcesz, przygotuję dla Ciebie indywidualny plan odżywiania, który stworzy Twojemu organizmowi możliwie najlepsze warunki do pracy!

Oferta:
– 2-tygodniowy indywidualny plan odżywiania z przepisami i wskazówkami -280zł
– 1-godzinna konsultacja wstępna On-line + 2-tygodniowy plan odżywiania -450zł
– 1-godzinna konsultacja wstępna + dwie 30-minutowe konsultacje kontrolne on-line + dwa 2-tygodniowe plany odżywiania -900zł

Plan odżywiania opracuję na podstawie wypełnionej przez Ciebie karty wywiadu, uwzględniając m.in. Twój stan zdrowia, obecną masę ciała i gusta kulinarne. Zaplanowane posiłki będą proste, szybkie, urozmaicone, a przy tym pyszne i pełnowartościowe! Wykorzystam to co w naturze najlepsze, by zbilansować dla Ciebie dietę trafiającą w potrzeby Twojego organizmu.

Zapraszam serdecznie do współpracy!
Jeżeli jesteś zainteresowana/y, napisz do mnie na adres: [email protected]. W odpowiedzi prześlę kartę wywiadu lub ustalimy termin konsultacji On-line. Na opracowanie planu potrzebuję 3-4 dni roboczych.

Zakupu możesz również dokonać w moim Sklepie, po otrzymaniu zamówienia skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów .